„Warsztat – Moja mapa marzeń”

Zabaw się w architekta, nadaj kierunek swojemu życiu i zaprojektuj swój najbliższy rok

1-dniowy warsztat rozwoju osobistego i pobudzania kreatywności

Czy już wiesz czego tak naprawdę chcesz w życiu? Co chcesz żeby się wydarzyło? W jakich dziedzinach pragniesz pozytywnych zmian? Czy chcesz, żeby ten rok był lepszy dla Ciebie od poprzedniego?

Pomóż sobie i daj upust swoim najskrytszym marzeniom, bo jak inaczej miałyby się zamanifestować w Twojej przestrzeni? Poczuj to, czego pragniesz, w sercu i wyślij „zamówienie” do Wszechświata, jeśli jest spójne z Tobą i Twoimi wartościami – z pewnością wróci i spełni się z nawiązką!

Cel warsztatu: Uświadomienie sobie swoich pragnień i wartości, a tym samym nadanie głównego kierunku, w jakim chcesz zmierzać i co chcesz osiągnąć w rozpoczynającym się roku. Efektem końcowym warsztatu jest własnoręcznie przygotowana Twoja mapa marzeń oraz wynikające z niej cele i plan działania na najbliższy czas.

Do kogo skierowany? Do każdego, kto chce wzmocnić realizację swoich pragnień, nadać im realny kształt i zacząć zamieniać je w realne, przekładające się w efekty działania.

Metodyka: Interaktywny wykład, ćwiczenia samodzielne i w parach, kreatywna praca manualna

Zapraszam na sobotni warsztat w kameralnym gronie, podczas którego za pośrednictwem różnych ćwiczeń na bazie nurtu psychologii pozytywnej oraz narzędzia coachingu przygotujesz się mentalnie do eksplozji Twoich marzeń. Dasz im ujście na dużych kartkach papieru w oparciu o model Mapy marzeń i celów wg Kariny Sęp, gdzie zaplanujesz 9 najważniejszych obszarów, takich jak: Pieniądze i pomyślność, Uznanie i akceptacja, Miłość i Związki,  Zdrowie i Rodzina, Pasja i Dzieci, Ja jako osoba, Nauka i Rozwój, Kariera, Przyjaciele i Podróże. Następnie wytyczysz sobie główne kierunki działania i zaplanujesz niezbędne kroki  do realizacji.

Termin: 20.01.2018, 10.00-15.00

Miejsce: Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Budynek C, sala 2.15

Inwestycja: 150 zł brutto

* W cenie udział w warsztacie, kawa i herbata, drobne przekąski

Wystawiam Faktury VAT